Cesta ke krásným barvám a zdravým vlasům – Malibu C

sluzby_logo1

Malibu C

Cesta ke krásným barvám a zdravým vlasům! Malibu C je revolučním řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech a ty pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Na vlasech také zůstávají zbytky stylingu a silikonů z různých nekvalitních vlasových produktů, které prakticky znemožní kvalitní, rovnoměrné a hlavně trvalejší barvení. To vše je možno z vlasů odstranit pomocí Malibu C a dopřát jim tak deox, který rády pravidelně dopřáváme našemu tělu, ale na vlasy v tomto ohledu zapomínáme. Vlasy jsou po tomto detoxu jako znovuzrozené, zbavené starých nánosů. Na takovýchto vlasech barva drží rovnoměrně a také podstatně déle, takže frekvence barvení se může snížit.

Pomocí Malibu C lze také z vlasu šetrně odstranit chemický pigment nebo je i dále zesvětlit nad přírodní odstín. Je tak velmi praktickým pomocníkem při razantních změnách barvy (z tmavé do světlé až blond barvy) při maximálním zachování kvality vlasů.

Produkty Malibu C jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty a umělé parfemace.

Výsledky jsme nadšeni, pokud budete mít zájem, naši kadeřníci Vám vše rádi vysvětlí :-)

Zpět na přehled služeb