Zlepšení kvality vlasů

Zlepšení kvality vlasů

Chybí vašim vlasům lesk a výživa? Máte pocit, že to není ono a potřebujete jim dopřát patřičnou péči? V salonu DéOR Hair design se postaráme nejen o vaše vlasy, ale i o vaše vzdělání v této oblasti. Poradíme vám, jak o své vlasy správně a pravidelně pečovat a jaká vlasová kosmetika je vhodná právě pro váš typ vlasů. Pro dlouhodobě kvalitní a krásné vlasy je nutný optimální poměr hydratace a proteinů. Pokud jsou tyto látky v nerovnováze nebo dokonce zcela chybí, o krásných a zdravých vlasech si můžete nechat pouze zdát. Základem je nejen zdravá strava a životní styl, ale důležitým faktorem je také vnější péče pomocí kvalitní kosmetiky, která obsahuje bohaté rostlinné oleje, aktivátory, provitamíny, antioxidanty a blahodárné přírodní látky, které tuto rovnováhu ve vlasech dokáží vytvořit. Budete překvapeni, o kolik krásněji vypadá barva na zdravých vlasech a o jak delší dobu barva bez vymytí vydrží!

promeny-odrazka

Kvalitní vlasová kosmetika pro každého

promeny-odrazka

Šetrná k vám i k přírodě

promeny-odrazka

Individuální přístup

promeny-odrazka

Odborné poradenství v péči o vlasy

Agáve vyhlazující ošetření

Vyhlazující ošetření Agáve odstraňuje až 100 % krepacení, nežádoucího objemu vlasů a snižuje kudrnacení vlasů až o 80 %. Agáve díky molekulám cukru zachycuje molekuly vody, které jsou vázány do vlasové kutikuly pro dlouhotrvající hydrataci. Toto ošetření neobsahuje formaldehyd ani jiné agresivní chemické složky.

Kosmetika, kterou používáme:

Potřebujete nutně opravit zničené vlasy?Navštivte nás! Naše proškolené kadeřnice se o vás s radostí postarají. Nakupte u nás cenově zvýhodněné pečující přípravky. Užijete si profesionální barvení vlasů, stříhání i foukání vlasů nebo vlasový styling. A to všechno v kadeřnických salonech DéOR Hair Design v Praze Vinohradech a Karlíně.
Zpět na přehled služeb