Stříhání a foukání vlasů

Stříhání a foukání vlasů

I tak běžná věc jako stříhání a foukání vlasů se díky osobnímu přístupu našich zkušených kadeřníků může stát nevšedním zážitkem. Vyzkoušejte moderní dámský nebo pánský střih, který podtrhne vaši jedinečnou osobnost. Prokonzultujeme s vámi to nejvhodnější řešení a společně vám vystřihneme účes na míru. Přesvědčte se sami. Opravdu to stojí za to!

promeny-odrazka

Relaxační vlasová masáž

promeny-odrazka

Trendy střihy

promeny-odrazka

Profesionální styling

Moderní střih pro každého

Potřebujete změnit střih nebo si jen odpočinout od každodenního shonu? V salonu DéOR Hair design jste na tom pravém místě. Svěřte své vlasy do rukou našich kreativních kadeřníků, kteří mají zkušenosti nejen z TV, ale i z módních přehlídek Victoria Secret a z řady společenských událostí. Budou s nejvyšší profesionalitou pečovat o vaše vlasy a to nejkvalitnější vlasovou kosmetikou světových značek. Vždy budou pečlivě naslouchat vašim přáním a představám, ale zároveň vám přineou profesionální a zkušený náhled a názor.

Dámský střih

Věnujeme se střihům krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů a zajímáme se o novinky v účesech i vlasové kosmetice. Konzultace je pro nás nezbytnou a velmi důležitou součástí vaší návštěvy a naším cílem je vytvořit vám takový střih, který vám dodá sebevědomí. Naše kadeřnice přitom berou v úvahu, kolik času jste ochotna věnovat každodenní úpravě účesu. Na základě konzultace vám také doporučíme vhodné produkty pro domácí péči.

Pánský střih

V našem salonu nezapomínáme ani na pány. Vytvoříme pro ně klasické, praktické i funkční pánské účesy pro každý typ vlasů, ať jsou hladké či vlnité. Vždy klademe důraz na preciznost a osobitý vzhled.

Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími vlasovými nástroji značek ghd, Bio lonic a Hot Tools.

Mezi naše další služby patří vlasový styling, zesvětlování vlasů, svatební a společenské účesy a jedinečná péče při ozdravení vlasů.

Objednejte si u nás termín stříhání. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím emailu! Naše pobočky najdete v Praze na Vinohradech a Karlíně. Budeme se na vás těšit!
Zpět na přehled služeb