Vlasový styling

Chystáte se na večírek, důležitou obchodní schůzku nebo se připravujete na svatbu? Perfektní a upravený vlasový styling je základem úspěchu. Svěřte se proto do našich zkušených rukou, vytvoříme vám účes, který drží tvar celý den. Naše zkušené kadeřnice a kadeřníci splní vaše nejnáročnější požadavky a představy.

Kvalitní vlasová kosmetika pro každého

Společenské a kreativní účesy

Prodej profesionálních přípravků

Individuální přístup

Základem pro opravdu zářivý a dlouhotrvající styling po celý den je správně zvolený přípravek. Naši kadeřníci neustále sledují nové styly a techniky. Každý přípravek volí podle typu a náročnosti účesu s ohledem na kvalitu vašich vlasů. Ať už je to lak, který chrání vaše vlasy proti vlhkosti, okamžitě je zpevní a dodá jim zářivý lesk, nebo gel, který se zase hodí pro úpravu kratších suchých vlasů. Naše přípravky nezatěžují vlasové vlákno a tím dlouhodobě dodávají vlasům potřebnou výživu a hebkost. S pastou či voskem zase vykouzlíme hravý rozcuch. Vyfoukáme účes do divokých vln, šetrně vyžehlíme vlasy nebo upleteme copánky, co dnes frčí. Nebojíme se experimentovat s barvami ani střihy.

Pracujeme s vlasovou kosmetikou značek Oribe, Alterna a Paul Mitchell. Naše produkty obsahují přírodní keratin a provitamíny, tedy látky, které blahodárně působí na vaše vlasy. Chrání tak vlasy před UV zářením a zpomalují jejich stárnutí.

Dále vám budeme k dispozici při barvení, stříhání a foukání vlasů a zesvětlování vlasů. Objednejte se k nám! Kadeřnický salón DéOR Hair Design je tu pro vás.

Zpět na přehled služeb