Zesvětlování vlasů

Ať jste hnědovláska, černovláska, blondýnka nebo rusovláska, nechte oživit a rozzářit své vlasy neobvyklou a zároveň přirozeně trendy technikou. Nechte se při každém pohybu pramínků vlasů pohltit třpytivě čistou hrou světla a vyzkoušejte šetrné zesvětlování vlasů. Melírování nebo zesvětlení dodá vašim vlasům nový nádech a zářivý look, a hodí se na všechny délky. Dovolit si ho můžete v každém věku.

Kompletní zesvětlení

Melíry

Balayage, ombre, sombre a jiné možnosti

Airtouch, hantouch a další nejmodernější techniky

Moderní a šetrné způsoby zesvětlení vlasů

Toužíte oživit váš současný účes? Trápí vás stereotypní upravování vlasů dnes a denně? Dokážeme vám, že je na čase udělat změnu!

BALAYAGE – hair painting technique neboli malování vlasů

AIRTOUCH – unikátní technika zesvětlovaní vlasů

V posledních několika letech velmi žádaná technika, při které se barva nanáší maluje na délky a konce vlasů a vytváří tak krásně prosvětlené prameny – původem z Francie přechod mezi barvou je jemnější a o mnoho přirozenější než u melírování a ombre intenzivnější a originálnější provedení postupné stahování barvy pro blond i pro tmavé vlasy Používáme přípravky značek Olaplex, MalibuC, Paul Mitchell, které nám umožňují nejkvalitnější barvení s vysokou ochranou kvality vlasů a dlouhotrvajícím efektem.

Přímo u nás si můžete zakoupit produkty, které vám umožní o vlasy pečovat kvalitně také doma. Protože kvalitní domácí péče je pro udržování krásných blond vlasů zcela nezbytná.

Dále se specializujeme na péči a ozdravení vlasů, barvení a vlasový styling.

Navštivte náš kadeřnický salon a vyzkoušejte profesionální kadeřnické služby. Kontaktujte nás! Těší se na vás tým DéOR Hair Design.

Zpět na přehled služeb