Zlepšení kvality vlasů

Chybí vašim vlasům lesk a výživa? Máte pocit, že to není ono a potřebujete jim dopřát patřičnou péči? V salonu DéOR Hair design se postaráme nejen o vaše vlasy, ale i o vaše vzdělání v této oblasti. Poradíme vám, jak o své vlasy správně a pravidelně pečovat a jaká vlasová kosmetika je vhodná právě pro váš typ vlasů. Pro dlouhodobě kvalitní a krásné vlasy je nutný optimální poměr hydratace a proteinů. Pokud jsou tyto látky v nerovnováze nebo dokonce zcela chybí, o krásných a zdravých vlasech si můžete nechat pouze zdát. Základem je nejen zdravá strava a životní styl, ale důležitým faktorem je také vnější péče pomocí kvalitní kosmetiky, která obsahuje bohaté rostlinné oleje, aktivátory, provitamíny, antioxidanty a blahodárné přírodní látky, které tuto rovnováhu ve vlasech dokáží vytvořit. Budete překvapeni, o kolik krásněji vypadá barva na zdravých vlasech a o jak delší dobu barva bez vymytí vydrží!

Kvalitní vlasová kosmetika pro každého

Šetrná k vám i k přírodě

Individuální přístup

Odborné poradenství v péči o vlasy

Agáve vyhlazující ošetření

Vyhlazující ošetření Agáve odstraňuje až 100 % krepacení, nežádoucího objemu vlasů a snižuje kudrnacení vlasů až o 80 %. Agáve díky molekulám cukru zachycuje molekuly vody, které jsou vázány do vlasové kutikuly pro dlouhotrvající hydrataci. Toto ošetření neobsahuje formaldehyd ani jiné agresivní chemické složky.

K18 Hair

K18 Peptide™ je průlomová molekula, která přenáší aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opětovnému propojení keratinových řetězců a obnově disulfidových vazeb. Navrátí vlasům jejich původní mladistvý vzhled a to během pouhých 4 minut.

Kosmetika, kterou používáme:

Olaplex
Paul Mitchell
Oribe
Alterna Hair Spa
Malibu C

Potřebujete nutně opravit zničené vlasy? Navštivte nás! Naše proškolené kadeřnice se o vás s radostí postarají. Nakupte u nás cenově zvýhodněné pečující přípravky. Užijete si profesionální barvení vlasů, stříhání i foukání vlasů nebo vlasový styling.

Zpět na přehled služeb