Náš Tým

NÁŠ TÝM

deor_ok1

Šárka ULLRICHOVÁ

kadeřnice, TOP STYLIST

Šárka má ráda přirozený vzhled, ale pokud to typ klientky dovolí, nebrání se ani extravaganci. Krátké dámské střihy jsou její nejoblíbenější.

Karel Charley ZIKMUND

KADEŘNÍK, TOP STYLIST

Práce Charleyho je jeho celoživotním snem a vášní, kterou předvádí na různých přehlídkách, jako Victoria secret, Paparazziface nebo bohemiaModels. Působil v tv pořadu proměn s MagicHelenou nebo na Novaplus.cz v pořadu Trendy Trendy. Rád předává informace také v článcích blogerek nebo v časopisech. Jeho specialitou jsou krátké a polodlouhé střihy, ve kterých je vidět originalita a rebelství tohoto krnovského kadeřníka. Charley Vás také okouzlí svými učesy z dlouhých vlasů (svatební a společenské). Svým klientům dává možnost volby, specializuje se i na šetrné chemické barvení / barvení Hennou. Vždy Vám poradí nejlepší účes na míru Vašemu typu. Jeho mottem je: VÍM PO ČEM ŽENY A MUŽI TOUŽÍ.

Káťa GETMAN

KADEŘNICE, TOP STYLIST

Káťa absolvovala Hairdesign Academy v Kyjevě, kde si osvojila techniky Vidal Sassoon. Miluje vše spojené se světem beauty a to jak v oblasti kadeřnické tak i kosmetické. Zaměřuje se především na dámskou část klientely s delšími střihy a vyhraje si s barvícími technikami, které jí baví úplně nejvíce. V profesi kadeřnice ji velmi naplňuje možnost neustálého vzdělávání a profesního růstu a největší odměnou jsou pro ni spokojené zákaznice.

Monika PLOCOVÁ

Kadeřnice, SENIOR STYLIST

Monika svoji práci miluje a spokojenost klienta je pro ní na prvním místě. Upřednostňuje účesy, které jsou zároveň trendy i praktické a při pečlivé konzultaci vždy bere v úvahu, kolik času je klient ochoten věnovat každodenní úpravě účesu. Zamilujete si také masáž hlavy, která je u Moniky nedílnou součástí mycího rituálu.

Adela

Adéla Ackermannová

Kadeřnice, SENIOR STYLIST

Adéla má nejraději přirozené barvy a vzhled, ale ráda podpoří i ty nejšílenější extravagance a radikální změny. Prioritou však pro ni vždy zůstává kvalita a zdraví vašich vlasů. Ráda vám vše vysvětlí a společně najdete nejšetrnější a nejefektivnější cestu ke splnění vašeho přání.

Nicola

Nicola KOŘÁNOVÁ

Kadeřnice, SENIOR STYLIST

Nicola o sobě říká “Práce kadeřnice je pro mě všechno, už jako malá ve 2 letech jsem vzala nůžky do ruky a bylo to.” Nejvíce jí těší spokojené zákaznice s úsměvem na tváři. Pracovala také jako divadelní vlásenkářka, ale práce s klienty je pro ní největší vášní. Svou kreativitu ráda uplatňuje ve společenských účesech, ale také její melíry a balayage jsou krásné.

Kateřina ZÖRKLEROVÁ

PEDIKÚRA, MANIKÚRA, DEPILACE

Kateřina se o vás dokáže postarat od hlavy až k patám. Zajít si k ní totiž můžete na kosmetické ošetření profesionální dermokosmetikou SynCare, pedikúru ale také na různé typy relaxačních masáží. Pro Kateřinu je důležitý individuální přístup ke každému z vás, jelikož každý má jiný typ pleti, který vyžaduje specifické ošetření. K celkovému uvolnění přispívá také masáž ztuhlých svalů, které se uvolňují různými technikami masáží. Pokud chcete mít krásná a zdravá chodidla, můžete si také dopřát kvalitní pedikúru. Vaše spokojenost a dobrý pocit z příjemně strávených chvil, je pro ní tou největší odměnou.

Filip KURČÍK

recepční

Filip se s radostí postará o to, abyste se v našem salonu cítili příjemně a pohodlně. Proto se na něj neváhejte obrátit s jakoukoliv žádostí či prosbou.

Simona VLASTNÍKOVÁ

majitelka

Simona pečuje o blaho jak našich klientů, tak zaměstnanců. Jen spokojení zaměstnanci mají ten správný drive a dokážou splnit přání a představy svých klientů tak, aby odcházeli ze salonu nadšení. A o to nám jde především.