Náš tým

Adéla Ackermannová

Senior stylist

Ačkoli se Adéla specializuje na melíry a zesvětlovací techniky, kvalita vlasů pro ni zůstává na prvním místě. Její preciznost a neviditelně odrůstající melíry vás naprosto dostanou a už nebudete chtít jiné. Vystřihne vám ale i precizní dámský střih. Vždy věnuje dostatek času důkladné konzultaci a odnesete si od ní mnoho užitečných informací a rad. Je přátelská a zároveň velký profesionál.

Veronika Dunková

Senior stylist

Veronika se profesi kadeřnice věnuje mnoho let a neskutečně ji naplňuje. Jak říká, je to koníček, který dělá z lásky ale s velkou pokorou. Při práci se ale nedrží zpět a její nádherné balayage všeho druhu již nadchly mnoho klientek. Dbá vždy na to, aby měly dámy nejen krásné, ale i zdravé vlasy a ocházely ze salonu vždy s úsměvem. Veronika Vás zahrne maximální péčí a ráda Vám poradí, jak se starat o Vaše vlasy.

Aneta Šelepová

Senior stylist

Aneta se kadeřnické profesi věnuje již mnoho let a má za sebou spoustu zkušeností. Melíry a barvy jsou její specializací, u kterých dává přednost přirozenosti. Vykouzlí jak krásnou podkovu a romantický sestřihaný look, tak i precizní pánský střih. Budete okouzleni i její milou a klidnou povahou.

Sára Křiklanová

Recepční

Sára se o Vás vždy s úsměvem postará, ať už s ní budete komunikovat telefonicky, nebo Vám nabídne kávu při Vaší návštěvě. Udělá maximum pro to, aby Vaše návštěva byla příjemným zážitkem.

Karolína Šťastná

Recepční

Tato milá a usměvavá slečna udělá vše pro to, aby Vám u nás v salonu bylo příjemně, uvaří Vám kávu nebo čaj, najde vhodný termín pro Vaší návštěvu a nebo třeba natočí Vaší vlasovou proměnu.

Simona Vlastníková

Majitelka

Simona pečuje o blaho jak našich klientů, tak kadeřníků. Jen spokojení kadeřnící mají ten správný drive a dokážou splnit přání a představy svých klientů tak, aby odcházeli ze salonu nadšení. A o to nám jde především.