Náš tým

Adéla Ackermannová

Senior stylist

Adéla má nejraději přirozené barvy a vzhled, ale ráda podpoří i ty nejšílenější extravagance a radikální změny. Prioritou však pro ni vždy zůstává kvalita a zdraví vašich vlasů. Ráda vám vše vysvětlí a společně najdete nejšetrnější a nejefektivnější cestu ke splnění vašeho přání.

Veronika Dunková

Senior stylist

Veronika se věnuje oboru 6 let a profese kadeřnice ji neskutečně baví a naplňuje. Jak říká, je to koníček který dělá z lásky ale s velkou pokorou. Dbá na to, aby zákaznice měly nejen krásné, ale také zdravé vlasy a z návštěvy kadeřnice odcházely vždy s úsměvem. Veronika Vás zahrne maximální péčí a ráda Vám poradí jak se starat o Vaše vlasy.

Aneta Šelepová

Senior stylist

Aneta se kadeřnické profesi věnuje již mnoho let a má za sebou spoustu zkušenností. Melíry a barvy jsou její specializací, u kterých dává přednost přirozenosti. Vykouzlí jak krásnou podkovu a romantický sestřihaný look, tak i precizní pánský střih. Budete okouzleni i její milou a klidnou povahou.

Markéta Kociánová

Recepční

Markéta Vás ráda a s úsměvem uvítá na recepci či na naší telefonní lince a vždy udělá vše pro to, aby pro Vás našla vhodný termín. Bude o Vás pečovat během návštěvy salonu a postará se o Váš přijemný zážitek.

Sára Křiklanová

Recepční

Sára se o Vás vždy s úsměvem postará, ať už s ní budete komunikovat telefonicky, nebo Vám nabídne kávu při Vaší návštěvě. Udělá maximum pro to, aby Vaše návštěva byla příjemným zážitkem.

Simona Vlastníková

Majitelka

Simona pečuje o blaho jak našich klientů, tak zaměstnanců. Jen spokojení zaměstnanci mají ten správný drive a dokážou splnit přání a představy svých klientů tak, aby odcházeli ze salonu nadšení. A o to nám jde především.