PÉČE O KVALITU VLASŮ

Chybí vašim vlasům lesk a síla? Máte pocit, že to není ono a potřebujete jim dopřát patřičnou péči? V salonu DéOR Hair Design se postaráme nejen o vaše vlasy, ale i o vaše vzdělání v této oblasti. Poradíme vám, jak o své vlasy správně a pravidelně pečovat a jaká vlasová kosmetika je vhodná právě pro váš typ vlasů. Pro dlouhodobě kvalitní a krásné vlasy je nutný optimální poměr hydratace a proteinů. Pokud jsou tyto látky v nerovnováze nebo dokonce zcela chybí, o krásných a zdravých vlasech si můžete nechat pouze zdát. Základem je nejen zdravá strava a životní styl, ale důležitým faktorem je také vnější péče pomocí kvalitní kosmetiky, která obsahuje bohaté rostlinné oleje, aktivátory, provitamíny, antioxidanty a blahodárné přírodní látky, které tuto rovnováhu ve vlasech dokáží vytvořit. Budete překvapeni, o kolik krásněji vypadá barva na zdravých vlasech a o jak delší dobu barva bez vymytí vydrží!

Kvalitní vlasová kosmetika pro každého

Šetrná k vám i k přírodě

Individuální přístup

Odborné poradenství v péči o vlasy

Malibu C ošetření

Základem pro zdravé vlasy je jejich čistota. O tu se vám postaráme s produkty MalibuC, které odstraní z vlasů nánosy minerálů z vody, nečistot z ovzduší, silikonů z nekvalitních vlasových produktů a také zbytky stylingu. Dopřejte svým vlasům detox, po kterém budou jako znovuzrozené. Díky odstranění nežádoucích nánosů bude bude vlasová péče o mnoho účinější a barva na vlasech bude čistší a déle vydrží! Produkty Malibu C jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, bez parabenů, sulfátů a umělé parfumace.

Awapuhi Wild Ginger ošetření

Velmi účinné salonní ošetření ampulemi Keratriplex a Hydratriplex od značky Paul Mitchell. Keratriplex vlas vyspraví zevnitř pomocí proteinu (keratinu) a Hydratriplex dodá vlasům intenzivní dávku hydratace. Vlasy jsou pevné, lesklé a hladké, rozdíl je viditelný ihned, budete nadšeni!  Awapuhi Wild Ginger má také velmi účinnou řadu produktů pro domácí použití které můžete zakoupit v našem salonu nebo na ESHOPU se SLEVOVÝM KÓDEM "deor".

Bond Rx ošetření

Ošetření pro křehké, lámavé a poškozené vlasy, které obnovuje lipidy ve vlasovém vlákně, čímž ho doplní a posílí. Bond Rx vlasy vyhlazuje a zanechává je hebké a měkké. Snižuje zátěž během zesvětlování a barvení, což ocení především blondýnky. Také Bond Rx nabízí skvělou řadu pro domácí použití, kterou můžete zakoupit v našem salonu nebo na ESHOPU se SLEVOVÝM KÓDEM "deor".

Agáve vyhlazující ošetření

Vyhlazující ošetření Agáve odstraňuje až 100 % krepacení, nežádoucího objemu vlasů a snižuje kudrnacení vlasů až o 80 %. Agáve díky molekulám cukru zachycuje molekuly vody, které jsou vázány do vlasové kutikuly pro dlouhotrvající hydrataci. Toto ošetření neobsahuje formaldehyd ani jiné agresivní chemické složky.

K18 Hair

K18 Peptide™ je průlomová molekula, která přenáší aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opětovnému propojení keratinových řetězců a obnově disulfidových vazeb. Navrátí vlasům jejich původní mladistvý vzhled a to během pouhých 4 minut.

Kosmetika, kterou používáme:

Olaplex
Paul Mitchell
Mydentity

Užijete si i další naše služby jeko profesionální barvení vlasů nebo stříhání i foukání vlasů.

Zpět na přehled služeb