Stříhání a foukání vlasů

I tak běžná věc jako stříhání a foukání vlasů se díky osobnímu přístupu našich zkušených kadeřníků může stát nevšedním zážitkem. Vyzkoušejte moderní dámský nebo pánský střih, který podtrhne vaši jedinečnou osobnost. Prokonzultujeme s vámi to nejvhodnější řešení a společně vám vystřihneme účes na míru. Přesvědčte se sami. Opravdu to stojí za to!

Relaxační vlasová masáž

Trendy střihy

Profesionální styling

Moderní střih pro každého

Potřebujete změnit střih nebo si jen odpočinout od každodenního shonu? V salonu DéOR Hair design jste na tom pravém místě. Svěřte své vlasy do rukou našich kreativních kadeřníků, kteří mají zkušenosti nejen z TV, ale i z módních přehlídek Victoria Secret a z řady společenských událostí. Budou s nejvyšší profesionalitou pečovat o vaše vlasy a to nejkvalitnější vlasovou kosmetikou světových značek. Vždy budou pečlivě naslouchat vašim přáním a představám, ale zároveň vám přineou profesionální a zkušený náhled a názor.

Dámský střih

Věnujeme se střihům krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů a zajímáme se o novinky v účesech i vlasové kosmetice. Konzultace je pro nás nezbytnou a velmi důležitou součástí vaší návštěvy a naším cílem je vytvořit vám takový střih, který vám dodá sebevědomí. Naše kadeřnice přitom berou v úvahu, kolik času jste ochotna věnovat každodenní úpravě účesu. Na základě konzultace vám také doporučíme vhodné produkty pro domácí péči.

Pánský střih

V našem salonu nezapomínáme ani na pány. Vytvoříme pro ně klasické, praktické i funkční pánské účesy pro každý typ vlasů, ať jsou hladké či vlnité. Vždy klademe důraz na preciznost a osobitý vzhled.

Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími vlasovými nástroji značek ghd, Bio lonic a Hot Tools.

Mezi naše další služby patří vlasový styling, zesvětlování vlasů, svatební a společenské účesy a jedinečná péče při ozdravení vlasů.

Objednejte si u nás termín stříhání. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím emailu! Budeme se na vás těšit!

Zpět na přehled služeb