STŘÍHÁNÍ A FOUKÁNÍ VLASŮ

I tak běžná věc jako stříhání a foukání vlasů se díky osobnímu přístupu našich zkušených kadeřníků může stát nevšedním zážitkem. Vyzkoušejte precizní dámský nebo pánský střih, který podtrhne vaši jedinečnou osobnost. Naši kadeřníci budou s nejvyšší profesionalitou pečovat o vaše vlasy a to nejkvalitnější vlasovou kosmetikou světových značek. Vždy budou pečlivě naslouchat vašim přáním a představám, ale zároveň vám přinesou profesionální a zkušený náhled a názor.

Precizní práce kadeřníků

Trendy střihy

Profesionální styling

Dámský střih

Věnujeme se střihům krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů a zajímáme se o novinky v účesech i vlasové kosmetice. Konzultace je pro nás nezbytnou a velmi důležitou součástí vaší návštěvy a naším cílem je vytvořit vám takový střih, který vám dodá sebevědomí. Naše kadeřnice přitom berou v úvahu, kolik času jste ochotna věnovat každodenní úpravě účesu. Na základě konzultace vám také doporučíme vhodné produkty pro domácí péči.

Pánský střih

V našem salonu nezapomínáme ani na pány. Vytvoříme pro ně klasické, praktické i funkční pánské účesy pro každý typ vlasů, ať jsou hladké či vlnité. Vždy klademe důraz na preciznost a osobitý vzhled.

Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími vlasovými nástroji značek ghd, Bio lonic a Hot Tools.

Mezi naše další služby patří zesvětlování vlasů a jedinečná péče při ozdravení vlasů.

Objednejte si u nás termín stříhání. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím emailu! Budeme se na vás těšit!

Zpět na přehled služeb