BARVENÍ VLASŮ

Intenzivní, syté a s vysokým leskem

Zajišťují optimální krytí

Široké portfolio módních odstínů

Šetrné k vám i k přírodě

Bezamoniaková varianta barev

Naše značky Paul Mitchell a Mydentity zaručují šetrné barvení, ale kvalitní krytí, přirozený efekt a vysoký lesk. Kvalita vlasů našich klientek zůstává dlouhodobě výborná, což je naše priorita. Nabídneme vám kompletní škálu odstínů u permanentních barev i přelivů od klasických až po fashion odstíny. Naše vyškolené kadeřnice vám profesionálně navrhnou a doporučí ten, který vám dokonale padne!

Často se na nás obracíte s opravami barev. K opravám přistupujeme vždy zodpovědně a s pokorou, protože je to náročná disciplína. Výsledky našich kadeřnic vám ale vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Značky, které k barvení používáme


MalibuC

Produkty Malibu C z vlasů umí odstranit kromě minerálů, nečistot a silikonů také nežádoucí chemické pigmenty. Je to pro nás absolutně zásadní pomocník v opravách barev a díky Malibu C dosahujeme tak skvělých výsledků u blond i ostatních odstínů. Na čistých vlasech barvy i přelivy vydrží o mnoho déle.

Paul Mitchell

Vlasová péče i barvicí prostředky té nejvyšší kvality, zeměřena na profesionální použití. Značka Paul Mitchell je známá svou filozofií, kde péče o životní prostředí, udržitelnost a lidská práva jsou na prvním místě. Produkty samozřejmě nejsou testovány na zvířatech. Nabízí velmi šetrné, ale kvalitní zesvětlovací produkty i barvy a přelivy s přirozeným vzhledem.  Vlasy jsou po nich lesklé a jen vzkvétají. 

Mydentity

Značka založená extravagantním kadeřníkem Guy Tang, který prosul fashion kreativními barvami. Nabízí vlasovou péči ale především inovativní paletu barev, které nám umožňují dosáhnout trendy barevých odstínů na vašich vlasech. Barevná škála blond přelivů je nepřekonatelná.

Olaplex

Díky revoluční formuli Olaplex můžete měnit barvu vlasů a nemusíte se bát jejich poškození. Produkt obnovuje disulfidové vazby ve vlasech, které jsou chemickými procesy poškozovány. Je to tedy velký pomocník při zesvětlování a opravách barev a my jsme rádi, že tento produkt máme.

Využijte našich dalších kadeřnických služeb jako je stříhání a zesvětlování vlasů, korekce barev a kompletní ozdravení vlasů. Přesvědčte se sami, že i vaše vlasy mohou vypadat oslnivě a zdravě! Těší se na vás tým kadeřníků a kadeřnic z DéOR Hair Design. U nás mluvíme česky, anglicky i německy. Kontaktujte nás!

Zpět na přehled služeb