Barvení vlasů

Jedinečnost a krásu každé ženy podtrhují dokonale upravené vlasy a jejich přirozený styling. Proto je důležité věnovat stejnou péči krátkým i dlouhým vlasům. Naším cílem je dokonalé propojení osobitosti člověka a barevných odstínů za pomoci nejmodernějších přípravků a barvících technik. Hrajte si s barvami a buďte kreativní! Ovládněte barevné trendy dneška.

Intenzivní, syté a s vysokým leskem

Zajišťují optimální krytí

Široké portfolio módních odstínů

Šetrné k vám i k přírodě

Bezamoniaková varianta barev

Trendy v barvení vlasů

Mezi naše nejčastější kadeřnické služby patří barvení vlasů. Používáme hned několik moderních technik a vysoce kvalitní značky.
Doporučujeme vyzkoušet Air touch nejmodernější techniku barvení. Za pomoci fénu je vyfoukána část drobných vlasů a jejich zesvětlením je dosaženo velmi přirozeného efektu jako od sluníčka bez viditelných přechodů z tmavšího do světlejšího tónu. Je to velmi časově náročná a tedy i nákladnější služba, ale barva vydrží nečekaně dlouho a výsledek zaručeně stojí za to!

Naše barvy zajišťují pevnost, posílení a precizní ošetření. Pracujeme s širokým portfoliem odstínů, sledujeme a testujeme moderní extravagantní tóny i metalické krémové odstíny. Naši vyškolení kadeřníci vám profesionálně navrhnou a doporučí ten, který vám dokonale padne!

Značky, které při barvení používáme:

Paul Mitchell – ryze veganské přípravky netestované na zvířatech. Obsahují aktivní látky, tea tree, marulový olej a divoký zázvor. Vlasová kosmetika je tedy opravdu šetrná a vlasy zůstávají plné lesku.

Olaplex – díky revoluční formuli Olaplex můžete měnit barvu vlasů dle libosti a nemusíte se bát jejich poškození. Vaše vlasy budou krásné jako nikdy předtím a barva déle vydrží. My v salonu DéOR Hair Design jsme výsledky nadšeni! Lze aplikovat i jako kůra na velmi poškozené vlasy.

MalibuC – cesta ke krásným sytým barvám a zdravým vlasům! Revoluční řešení pro každý typ vlasů trpícím nedostatkem lesku. S pomocí MalibuC odstraníme z vlasů nánosy minerálů z vody, silikonů z nekvalitních vlasových produktů a také zbytky stylingu. Dopřejte svým vlasům detox, po kterém budou jako znovuzrozené a barva na nich pak vydrží mnohem déle! Produkty Malibu C jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, bez parabenů, sulfátů a umělé parfumace.

Buďte chic a nechte si své vlasy doslova pomalovat!

Vyzkoušejte klasický melír, pověstné ombre a nebo vsaďte na balayage! Co že to vlastně je? Slovo balayage pochází z francouzštiny a znamená zametat či učesat. Při této technice barvení se barva nanáší spíše na délky a konce vlasů pohybem podobným zametání. Přechody mezi barvami jsou proto plynulé, a působí úžasně přirozeně! Barevnou intenzitu vždy přizpůsobíme každé zákaznici tak, aby vynikla její přirozená krása.

Využijte našich dalších kadeřnických služeb jako je stříhání a zesvětlování vlasů, korekce barev a kompletní ozdravení vlasů. Přesvědčte se sami, že i vaše vlasy mohou vypadat oslnivě a zdravě! Těší se na vás tým kadeřníků a kadeřnic z DéOR Hair Design. U nás mluvíme česky, anglicky i rusky. Kontaktujte nás!

Zpět na přehled služeb