ZESVĚTLENÍ VLASŮ

Zesvětlení vlasů a opravy blond jsou naše největší specializace. Naše kadeřnice se stále školí, aby nám neunikly žádné nové techniky a vychytávky. Ať jste hnědovláska, černovláska, blondýnka nebo rusovláska, rády Vám poradí, jak vaši barvu oživit, aby působila neotřele a trendy.

Melíry

Balayage, foilyage

Airtouch, hantouch a další nejmodernější techniky

Kompletní zesvětlení

Moderní a šetrné způsoby zesvětlení vlasů

MELÍR

Naše melíry nejsou ledajaké melíry. Jedná se o velmi precizní práci, která sice trvá déle, ale výsledkem je příjemné odrůstání bez viditelných přechodů. Naše klientky se na doplnění vrací po 4 a více měsících a odrostlý melír vypadá vždy přirozeně. Pro zesvětlení používáme šetrné produky a nejslabší vyvíječe, které působí déle, ale vlasy zanechají zdravé a blond čistou a nežloutnoucí. Pruhovaných melírů se u nás nedočkáte :-)

AIRTOUCH

Nejmodernější technika barvení, kterou náš salon nabízel v České republice jako jeden z prvních a máme s ní bohaté zkušenosti. Za pomoci fénu je vyfoukána část drobných vlasů a zbývající pramen pak zesvětlujeme po celé délce.  Touto technikou je dosaženo velmi přirozeného efektu s jemným přechodem z tmavšího do světlejšího tónu a kompletním zesvětlením vlasů v délkách (na rozdíl od melíru, kde se střídají zesvětlené a nezesvětlené pramínky po celé délce). Je to velmi časově náročná a tedy i nákladnější služba, ale výsledek je překrásný a nenáročný na doplňování. Kadeřníka tak můžete navštívit i za rok a barva bude vypadat stále pěkně.

BALAYAGE, FOILYAGE

V posledních několika letech velmi žádaná technika a její popularita stále nepolevuje. Této technice se říká také Hair painting, což znamená, že se barva či zesvětlovací směs na vlasy nanáší a "maluje" zpravidla od délek směrem k horní části vlasů a pouze na vybraných pramenech. Vytváří plastický efekt celého účesu se světlejšími konci a tmavším odrostem a střídání světlejších a tmavších pramenů. Odrůstámí je tak velmi přirozené a pozvolnější než u melíru s výhodu dlouhotrvajícího efektu a nenáročnosti na návštěvy salonu.

Kosmetika, kterou používáme:

Používáme přípravky značek Olaplex, MalibuC, Paul Mitchell, Mydentity a K18 Hair, které nám umožňují nejkvalitnější barvení s vysokou ochranou kvality vlasů a dlouhotrvajícím efektem.

Dále se specializujeme na péči a ozdravení vlasů a barvení.

Navštivte náš kadeřnický salon a vyzkoušejte profesionální kadeřnické služby. Kontaktujte nás! Těší se na vás tým DéOR Hair Design.

Zpět na přehled služeb